اجریی شدن طرح طبقه بندی مشاغل پیمانکاری صنعت نفت در ملی حفاری

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران از بررسی مبانی کاربردی و مباحث اجرایی طرح طبقه بندی مشاغل پیمانکاری صنعت نفت در این شرکت خبر داد.

حمید رضا گلپایگانی در نشست تخصصی که به این منظور برگزار شد، گفت: این  طرح در نیمه دوم سال ۹۹ جهت نیروهای پیمانکاری شاغل در پیمان های مستمر غیر پروژه ای مطابق بخشنامه مقام عالی وزارت نفت و دستورالعمل اجرایی بخشنامه، ارائه شد.

وی افزود: اجرای این طرح در شرکت ملی حفاری با توجه به ساختار سازمانی، ماهیت کار عملیاتی براساس استانداردهای بین المللی و اختصاصی بودن برخی سمت ها در صنعت حفاری، نیاز به واکاوی و بررسی کارشناسی بیشتر دارد که در رایزنی میان مدیریت منابع انسانی شرکت با این حوزه در شرکت ملی نفت ایران ابهامات طرح مورد بررسی تا رضایتمندی مجموعه کارکنان عملیاتی به نحو مطلوب مورد اهتمام واقع گردد.

گلپایگانی از مدیریت های منابع انسانی، مالی ، حقوقی و پیمان ها و اداره ساختار و بهره وری شرکت خواست تا ظرف یک هفته با هم افزایی مدیریت های عملیات و فنی و مهندسی، نظرات کارشناسی نهایی خود را در خصوص شتاب بخشی در اجرای طرح  ارائه نمایند.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران طرح طبقه بندی مشاغل در صنعت نفت را مهم عنوان و اظهار کرد: از مزایای این طرح ایجاد نظام یکپارچه در سیستم پرداخت دستمزد، انضباط  مالی و اداری، صیانت از حقوق کارکنان و سرمایه های انسانی و  … با توجه به راه اندازی سامانه اطلاعات پیمانکاران نیروی انسانی صنعت نفت (ساپنا) می باشد.

به گزارش «انرژی امروز» از شرکت ملی حفاری، در این نشست معاونان مدیرعامل در عملیات و خدمات فنی و مهندسی، مدیران  منابع انسانی و مالی و کارشناسان ادارات  مرتبط گزارشی از اقدامات به عمل آمده در این راستا ارائه و پیشنهادات و نظرات خود را در جهت اجرای مطلوب طرح به نحوی که رضایت ذینفعان را تأمین نماید، مطرح کردند.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

فاطمه لطفی

• فوق لیسانس مهندسی محیط زیست • خبرنگار تخصصی انرژی • مترجم کتابهای عطش بزرگ، تصفیه پسابهای صنعتی، تصفیه آب، استفاده مجدد از آبهای صنعتی، فرایندها و عملیات واحد در تصفیه آب و ساز و کار توسعه پاک

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن