برنامه ریزی برای داخلی سازی 21 محصول راهبردی صنعت پتروشیمی

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: 21 محصول راهبردی صنعت پتروشیمی در راستای سند تحول دولت شناسایی شده و برنامه ریزی برای داخلی سازی آنها آغاز شده است.

به گزارش «انرژی امرزو» از نیپنا، مرتضی شاهمیرزایی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در جلسه با مدیران و روسای ستادی NPC با تاکید بر لزوم همگرایی در روند توسعه صنعت ارزش آفرین پتروشیمی اظهارکرد: با توجه به ابلاغ برنامه تحول از سوی دولت سیزدهم،  اقدام های موثری در شرکت ملی صنایع پتروشیمی نیز آغاز شده است و توسعه زنجیره ارزش راهبرد نخست در توسعه صنعت پتروشیمی است.

وی افزود: برنامه ریزی برای داخلی سازی 21 محصول مهم و راهبردی صنعت پتروشیمی آغاز شده است و در این مسیر مدیریت برنامه ریزی و تولید شرکت باید از تمام ظرفیت های موجود صنعت برای اجرایی شدن این برنامه استفاده کند.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با بیان این که مدیریت کنترل تولید، مدیریت طرح ها، مدیریت سرمایه گذاری و نیز دفتر توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی باید تمام توان خود را برای تحقق زنجیره ارزش در صنعت پتروشیمی بکار بگیرند گقت: صنعت پتروشیمی ایران در مسیبر توسعه و پیشرفت قرار گرفته است و با تولیدی شدن طرح های جدید ظرفیت تولید این صنعت رشد چشمگیری را رقم خواهد زد.

شاهمیرزایی تصریح کرد: روند پایدار تولید باید استمرار یابد و نقش مدیریت کنترل تولید برای تحقق برنامه ریزی های انجام شده از سوی هلدینگ ها و مجتمع ها جهت تامین خوراک، تولید مستمر و نیز برنامه های تعمیرات اساسی دارای اهمیت است.

 

 

برچسب ها
مشاهده بیشتر

فاطمه لطفی

• فوق لیسانس مهندسی محیط زیست • خبرنگار تخصصی انرژی • مترجم کتابهای عطش بزرگ، تصفیه پسابهای صنعتی، تصفیه آب، استفاده مجدد از آبهای صنعتی، فرایندها و عملیات واحد در تصفیه آب و ساز و کار توسعه پاک

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن