بهره‌برداری از 4 پروژه صنعت آب و برق در 3 استان‌های کشو

وزارت نیرو در هفته دهم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران 41 هزار و 988 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری کرد

چهار پروژه صنعت آب و برق در سه استان هرمزگان، ايلام و کرمانشاه با اعتبار 41 هزار و 988 میلیارد تومان در دهمين پویش #هرهفته_الف_ب_ایران به بهره‌برداری رسید و همچنین با دستور ويدئوکنفرانسی رئيس جمهور و حضور وزیر نیرو عمليات اجرایی احداث نيروگاه بخاری 1400 مگاواتی سيريک آغاز شد.

به‌گزارش «انرژی امروز» از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، از چهار پروژه افتتاح شده توسط رئیس جمهور در دهمين پویش #هرهفته_الف_ب_ایران، دو پروژه آبی در استان ايلام، یک پروژه سهم استان کرمانشاه و در استان هرمزگان نیز یک پروژه نیروگاهی قرار دارد. همچنین صبح امروز عمليات اجرايي احداث نيروگاه بخاری 1400 مگاواتی سيريک هم در استان هرمزگان آغاز شد.

این گزارش می‌افزاید، در استان هرمزگان بهره‌برداری از واحد دو گازی نيروگاه سيکل ترکيبی هنگام به ظرفيت 307 مگاوات به ارزش 3013 ميليارد تومان و عمليات اجرایی احداث نيروگاه بخاری سيريک به ارزش 38 هزار ميليارد تومان با دستور ويدئوکنفرانسی رئيس جمهور آغاز شد.

همچنين آبگيری سد کنجانچم (گلال ملک) و پروژه آب‌اندازی 2750 هکتار شبکه اصلی آبياری و زهکشی با اعتبار 450 ميليارد تومان در استان ايلام از ديگر پروژه‌های افتتاح شده است.

بر این اساس، پروژه آب‌اندازی 4050 هکتار شبکه اصلی آبياری و زهکشی با اعتبار 525 ميليارد تومان در استان کرمانشاه، آخرين پروژه هفته دهم پويش #هرهفته_الف_ب_ایران است که به بهره‌برداری رسید.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن