تاثیرات ویروس کرونا بر شرکت زیمنس گمزا

سود زیمنس در سال جاری 93 میلیون یورو کاهش داشته است

کرونا ویرووس بر روی تولید کننده توربین های بادی زیمنس گمزا تاثیر گزاشته است، چنان که گزارش ها نشان می دهد تاثیرات این ویروس از آوریل تا ژوئن سال جاری میلادی سود این شرکت را 93 میلیون یورو (معادل 84.2 میلیون پوند) کاهش داده است.

به گزارش «انرژی امروز» از Energy Live News، پیش بینی می شود این بیماری سالانه باعث 1 میلیارد یورو معادل 910 هزار پوند کاهش در بخش فروش این کارخانه می شود.

این شرکت اظهار کرد این بیماری همه گیر بر تجارت دریایی که تحت تاثیر اقتصاد ناپایدار قرار گرفته است هم تاثیر گذاشته است.

این امر باعث به تأخیر افتادن در امضای قراردادهای جدید و سایر چالش ها از جمله کاهش سرعت انجام پروژه ها در هند و مکزیک و همچنین اجرای پروژه ها در شمال اروپا نیز شده است.

آندریاس ناون ، مدیر عامل شرکت زیمنس گمزا اظهار کرد: ما در یک دوره پیچیده حرکت می کنیم، به عنوان یک صنعت و به عنوان یک شرکت و اعداد و ارقامی که امروز ارائه کرده ایم نشان دهنده این موضوع است.

او همچنان افزود: با این وجود، ما در حال حاضر اقداماتی را انجام داده ایم تا مشاغل دریایی را دور بزنیم و به سودآوری برگردیم. چشم انداز بلند مدت برای تجارت ما امیدوار کننده است و شرکت ما دارای فناوری و افراد مورد نیاز برای نقش مهم در توسعه بهبودی است که از انرژی های پاک پشتیبانی می شود و به مبارزه با اثرات تغییرات آب و هوا کمک می کند.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن