تلاش فولکس واگن برای فروش دو برابری خودروهای برقی در چین

فولکس واکن در تلاش است امسال و بعد از از دست دادن برخی بازارها در چین، دوباره فروش خودروهای برقی را در این کشور به دو برابر میزان فعلی برساند.

به گزارش «انرژی امروز» از رویترز، این شرکت در بیانیه ای اعلام کرده است که رسیدن به اهداف این شرکت به دلیل کمبود نیمه رساناها با مشکل مواجه شده است اما این خودروساز در تلاش است تا میزان فروش خودروهای خود را در چین به دو برابر برساند.

این شرکت در تلاش های خود به ویژه ساخت و فروش خودروی سری ID را در نظر دارد که با شرکت چینی سایک موتور (SAIC Motor) و گروه FAW می‌سازد.

چین بزرگترین بازار خودروهای برقی دنیاست.

05 March 2020, Berlin: An electric vehicle of the car manufacturer Volkswagen is charged at a charging station in Berlin. Photo: Paul Zinken/dpa-Zentralbild/ZB (Photo by Paul Zinken/picture alliance via Getty Images)

فولکس واگن، خودروساز آلمانی، سال گذشته در چین 70625 خودروی برقی ID فروخت و بنابراین نتوانست به هدف تعیین شده فروش 80 هزار تا 100 هزار خودروی برقی برسد.

یکی از دلایل عدم موفقیت فولکس واگن در فروش هدف خودروهای برقی در چین شیوع ویروس کرونا بود.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

فاطمه لطفی

• فوق لیسانس مهندسی محیط زیست • خبرنگار تخصصی انرژی • مترجم کتابهای عطش بزرگ، تصفیه پسابهای صنعتی، تصفیه آب، استفاده مجدد از آبهای صنعتی، فرایندها و عملیات واحد در تصفیه آب و ساز و کار توسعه پاک

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن