تولید نفت شیل ایالات متحده در دسامبر 139 هزار بشکه کاهش می یابد

مجموع تولید نفت شیل آمریکا به 7.51 میلیون بشکه در روز می رسد

بر اساس داده های اداره اطلاعات انرژی ایالات متحده که روز دوشنبه منتشر شد تولید کنندگان نفت شیل این کشور در ماه دسامبر 139 هزار بشکه از تولید خود خواهند کاست و مجموع تولید خود را به 7.51 میلیون بشکه در روز می رسانند.

به گزارش «انرژی امروز» از رویترز، انتظار می رود تولید نفت شیل ایالات متحده در ماه دسامبر روزانه با کاهش 139 هزار بشکه ای همراه باشد و مجموع تولید تشکیلات شیل این کشور به 7.51 میلیون بشکه در روز کاهش یابد. بر اساس داده های منتشر شده اداره اطلاعات انرژی ایالات متحده، EIA، این میزان تولید کمترین نرخ تولید از ماه ژوئن به این طرف خواهد بود.

انتظار می رود به غیر از هاینزویل، در هفت منطقه عمده دارنده تشکیلات شیل تولید نفت با کاهش همراه باشد، در هاینزویل تولید نفت ثابت می ماند.

بزرگترین کاهش تولید را در منطقه پرمیان تگزاس و نیومکزیکو پیش بینی کرده اند. داده های EIA نشان می دهد که در این منطقه میزان کاهش تولید برابر 37 هزار بشکه خواهد بود، یعنی بیشترین مقدار کاهش از ماه مه، و به 4.3 میلیون بشکه در روز خواهد رسید.

دومین کاهش تولید در منطقه باکن پیش بینی شده است، و انتظار می رود تولید نفت این منطقه برای سومین ماه متوالی 32500 بشکه افت داشته باشد و به 1.13 میلیون بشکه در روز برسد.

در حالی انتظار می رود که تولید نفت شیل برای سومین ماه متوالی کاهش یابد که پیش از این هم 1.6 میلیون بشکه از تولید نفت این منطقه کاسته شده بود.

بیکر هیوز می گوید هفته گذشته تعداد دکل های حفاری ایالات متحده با افزایش 10 دستگاه به 236 دستگاه رسید، این میزان افزایش از ماه مه بیشترین میزان افزایش دکل ها بوده است.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

فاطمه لطفی

• فوق لیسانس مهندسی محیط زیست • خبرنگار تخصصی انرژی • مترجم کتابهای عطش بزرگ، تصفیه پسابهای صنعتی، تصفیه آب، استفاده مجدد از آبهای صنعتی، فرایندها و عملیات واحد در تصفیه آب و ساز و کار توسعه پاک

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن