رویداد: برپایی نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق و آب و فاضلاب ايران

برگزاری نمایشگاه با مجوز و تمهیدات ستاد ملی کرونا انجام خواهد شد

بیستمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی صنعت برق و شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران با حضور جمعا 275 شركت داخلی و خارجی روزهای 23 تا 26 دی ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا می‌شود.

به‌گزارش «انرژی امروز» از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، در این نمایشگاه‌ها که با مجوز ستاد ملی مقابله با کرونا از ساعت 9 تا 17 هر روز دایر خواهد بود، تمامی ضوابط، شرایط و تمهیدات لازم برای پیشگیری از ابتلا به کرونا پیش‌بینی شده است.

بیستمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی صنعت برق ایران که از 23 تا 26 دی ماه و با حضور 200 شركت داخلی و خارجی در تهران آغاز به كار خواهد کرد.

این نمایشگاه‌ با حضور یك شركت خارجی و 199 شركت داخلی در وسعت 800 متر مربع كه شامل 12 هزار و 945 متر مربع فضای سرپوشیده داخلی و 12 متر مربع فضای سرپوشیده خارجی است، از ساعت 9 تا 17 دایر خواهد بود.

در این نمایشگاه، كالاهایی در بخش‌های روشنایی، گروه سیم و کابل، تابلوسازان، تجهیزات برقی، اتوماسیون و سیستم‌های ابزار دقیق، خطوط انتقال، کارفرما، مشاوران و پیمانکاران عرضه خواهد شد.

همچنین شانزدهمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران با حضور 75 شركت داخلی روزهای 23 تا 26 دی ماه دایر خواهد شد.

در این نمایشگاه كه شامل 2400 متر مربع فضای سرپوشیده داخلی و 100 متر فضای باز است، كالاهایی در بخش‌های لوله و اتصالات پلیمری، تصفیه، فیلتراسیون و آب شیرین‌کن، لوله و اتصالات و شیرآلات، کارفرما، مشاوران، پیمانکاران، اتوماسیون و سیستم‌های ابزار دقیق، سیستم‌های اندازه‌گیری و تجهیزات آزمایشگاهی و آب و فاضلاب، تجهیزات صنعتی، لوله و اتصالات به نمایش گذاشته می‌شود.

بازدیدها از این نمایشگاه فقط برای بازدیدکنندگان تخصصی و فعالان اقتصادی صنعت آب و برق بوده و برای عموم آزاد نیست.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن