فروش 20 دستگاه کمپرسور به عربستان توسط زیمنس

شرکت مهندسی سامسونگ برنده پروژه مخازن ذخیره سازی گاز عربستان

شرکت زیمنس انرژی سیستم کمپرسورهای گریز از مرکز لازم برای پروژه مخازن ذخیره سازی گاز Hawiyah Unayzah آرامکوی عربستان (HUGRS) را تامین می کند.

به گزارش «انرژی امروز» از Worldoil، این طرح شامل تاسیسات تزریق گاز با ظرفیت 1500 میلیون فوت مکعب استاندار در روز (MMSCFD) و تاسیسات برداشت با ظرفیت فراوری 2 هزار MMSCFD گاز است.

شرکت زیمنس انرژی این پیشنهاد را از شرکت مهندسی سامسونگ دریافت کرده است که برنده قرارداد مهندسی، آماد و ساخت این پروژه در اوایل سال جاری شد.

این پروژه در 260 کیلومتری شرق  ریاض، مرکز عربستان سعودی قرار دارد و شامل واحدی است که در زمستان گاز اضافی خط انتقال گاز را دریافت و به میادین تخلیه شده تزریق می کند. این گاز تزریق در ماه های تابستان که مصرف برق افزایش میابد برداشت می شود.

زیمنس یک سری 20 دستگاهی از کمپرسورهای خود را راهی این پروژه خواهد کرد. ده واحد برای بخش تزریق و 10 واحد دیگر برای بخش برداشت استفاده خواهد شد.

پیش از این زیمنس کمپرسورهای لازم برای پروژه نیروگاه گازی Fadhill و پروژه اکتشاف گاز Hawiyah را تامین کرده بود.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

فاطمه لطفی

• فوق لیسانس مهندسی محیط زیست • خبرنگار تخصصی انرژی • مترجم کتابهای عطش بزرگ، تصفیه پسابهای صنعتی، تصفیه آب، استفاده مجدد از آبهای صنعتی، فرایندها و عملیات واحد در تصفیه آب و ساز و کار توسعه پاک

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن