ورود زیمنس انرژی به پروژه تاسیسات ال ان جی کربن خنثی

شرکت زیمنس انرژی علی رغم انتقادهای صلح سبز در پروژه گاز طبیعی مایع (ال ان جی) شهر کبک برای کاهش انتشارات کربن این پروژه همکاری می‌کند.

به گزارش «انرژی امروز» انتقاد صلح سبز به پروژه ایجاد خط لوله ، ایجاد تاسیسات مایع سازی گاز و ایجاد تاسیسات صادراتی این پروژه است.

شرکت آلمانی زیمنس انرژی (Siemens Energy) قرار است برای این پروژه خدمات مهندسی و تکنولوژیکی را برای کاهش انتشارات کربن فراهم سازد تا این پروژه ال ان جی تبدیل به یک پروژه کربن خنثی شود.

این پروژه با عنوان Energie Saguenay LNG توسط شرکت ال ان جی کبک توسعه می یابد.

برق تاسیسات صادراتی این پروژه هم به صورت برق آبی تامین می شود. خط لوله ای هم از اونتاریو به کبک کشیده خواهد شد که زیمنس در احداث این خط لوله هم همکاری دارد.

بر اساس گزارش آپ استریم، با این حال فعالین محیط زیست به شدت از این پروژه انتقاد می کنند، به ویژه صلح سبز می گوید این خط لوله از مناطق بکر طبیعی می گذرد و می تواند بر اقتصاد بومیان منطقه تاثیر منفی بگذارد. آنها از سازمان های محیط زیستی می خواهند که از گونه های در معرض خطر این منطقه محافظت کنند.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

فاطمه لطفی

• فوق لیسانس مهندسی محیط زیست • خبرنگار تخصصی انرژی • مترجم کتابهای عطش بزرگ، تصفیه پسابهای صنعتی، تصفیه آب، استفاده مجدد از آبهای صنعتی، فرایندها و عملیات واحد در تصفیه آب و ساز و کار توسعه پاک

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن