ویتول دو نفتکش بزرگ برقی هیبریدی سفارش داد

شرکت کمودیتی ویتول به منظور ارائه خدمات در سنگاپور دو تانکر بزرگ حمل فرآورده‌های نفتی برای فعالیت در سنگاپور سفارش داد که برقی هیبریدی خواهند بود.

به گزارش «انرژی امروز» از مانا؛ شرکت ویتول که مقر اصلی آن در سوئیس است ساخت دو تانکر بزرگ برقی – هیبریدی را به کنسرسیومی از کشور‌های فنلاند، نروژ، کانادا و … سفارش داد.

در گزارش این شرکت آمده است ساخت تانکر‌های برقی – هیبریدی به منظور کاهش دی اکسید کربن صورت می‌گیرد که قرار است اولین آن در نیمه دوم سال ۲۰۲۲ و تانکر بعدی در سال ۲۰۲۳ تحویل شود.

مایک مولر، مدیر‌عامل نمایندگی  ویتول در آسیا  در این زمینه گفت: با توجه به اینکه سنگاپور به آرمان‌های کاهش گاز‌های گلخانه‌ای وفادار است به همین خاطر بزرگترین نفتکش‌های برقی را برای فعالیت در این کشور سفارش دادیم.

وی بدون اشاره به تناژ نفتکش‌های سفارشی یادآورشد: این نفتکش‌ها علی‌رغم اینکه فرآورده نفتی حمل خواهند کرد، اما به هیچ عنوان آلودگی زیست محیطی ندارند.

شایان ذکر است شرکت ویتول در ۴۰ کشور نمایندگی دارد.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

فاطمه لطفی

• فوق لیسانس مهندسی محیط زیست • خبرنگار تخصصی انرژی • مترجم کتابهای عطش بزرگ، تصفیه پسابهای صنعتی، تصفیه آب، استفاده مجدد از آبهای صنعتی، فرایندها و عملیات واحد در تصفیه آب و ساز و کار توسعه پاک

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن