پیشرفت 82درصدی عملیات اجرایی ایستگاه تقویت فشار شهدای بیدو

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع از ایستگاه تقویت فشار شهدای بیدو در نزدیکی شهر دیلم و در مسیر اصلی خط لوله اتیلن غرب بازدید کرد و در جریان این بازدید پیمانکار این طرح متعهد شد تا این طرح در پاییز امسال تکمیل و راه اندازی کامل شود.

به گزارش «انرژی امروز» از نیپنا، مرتضی شاهمیرزایی، در این بازدید برحمایت شرکت ملی صنایع پتروشیمی برای شتاب بخشی در ساخت و تکمیل این ایستگاه و نیز رفع برخی از چالش های موجود در مسیر راه اندازی این طرح مهم تاکید کرد .

بر اساس این گزارش؛ مساحت ایستگاه تقویت فشار شهدای بیدو (سیاه مکان ) در حدود 9.5 هکتار است که در آن سه ردیف کمپرسور با توان افزایش فشار اتیلن از 68 بار به 90 بار و سرویس های جانبی (یوتیلیتی) مرتبط طراحی شده است.

هم اکنون عملیات اجرایی این بخش از پروژه بیش از 82 درصد پیشرفت داشته است.

همچنین به منظور برق رسانی ایستگاه CS02 خط انتقال دو مداره 33 کیلوولت اختصاصی به طول 21 کیلومتر طراحی و در حال اجرا است که تاکنون نزدیک به 62 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است. .

برچسب ها
مشاهده بیشتر

فاطمه لطفی

• فوق لیسانس مهندسی محیط زیست • خبرنگار تخصصی انرژی • مترجم کتابهای عطش بزرگ، تصفیه پسابهای صنعتی، تصفیه آب، استفاده مجدد از آبهای صنعتی، فرایندها و عملیات واحد در تصفیه آب و ساز و کار توسعه پاک

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن