شرکتهاگالری ویدئو

طرح توسعه 28 مخزن مناطق نفتخیز جنوب ادامه دارد

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب گفت: مناقصات تمام ۲۷ بسته طرح افزایش و نگهداشت تولید ۲۸ مخزن این شرکت حداکثر تا ۳ ماه آینده به سرانجام می رسد.

با وجود شرایط اضطراری ویروس کرونا، با همت همکاران پرتلاش شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب فرآیند مناقصات 4 بسته قراردادی جدید در مراحل پایانی است.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در تشریح آخرین وضعیت طرح توسعه 28 مخزن این شرکت اظهار داشت: با شروع اپیدمی ویروس کرونا در کشور و با وجود محدودیتهای اجتناب ناپذیر بوجود آمده، با مدیریت بهینه منابع انسانی و رعایت زمان بندی لازم، فرآیند مناقصات 4 بسته قراردادی جدید از این طرح در مراحل پایانی قرار دارند.

مهندس احمد محمدی گفت: این بسته ها شامل بالارود، مارون3، مارون6 و چیلینگر گرنگان در مرحله ارزیابی فنی-اقتصادی پیشنهادات مناقصه‌گران می‌باشند.

وی افزود: آغاز امور مناقصه 3 بسته دیگر شامل سولابدر، بینک و لالی بنگستان نیز در روزهای پیش رو کلید خواهد خورد.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب  با اشاره به لزوم به سرانجام رسیدن مناقصات تمام ۲۷ بسته طرح افزایش و نگهداشت تولید ۲۸ مخزن این شرکت حداکثر تا ۳ ماه آینده، خاطر نشان کرد تاکنون تکلیف ۱۳ بسته از این طرح مشخص شده است و تا دو هفته ی دیگر  تکلیف ۴ بسته ی دیگر نیز مشخص خواهد شد.

به گزارش «انرژی امروز» از روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، مهندس محمدی ادامه داد: همه‌ی طرح‌های اولویت دار شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با همت و پشتکار مثال‌زدنی همکاران این شرکت، با وجود شرایط اضطراری کرونا، ضمن رعایت مسایل بهداشتی و ایمنی و توجه به دستورات کادر جهادگر درمانی، به‌صورت پیوسته در حال پیگیری و اجرا هستند

برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن