مهم‌ترین اقدامات و برنامه ‎های پایانه‌ میعانات گازی پارس جنوبی بررسی شد

مهم‌ترین فعالیت‌های انجام‌شده در پایانه میعانات گازی پارس جنوبی شرکت پایانه‌های نفتی ایران در سال ۹۸ و اقدام‌های مقابله‌ای با شیوع ویروس کرونا و نیز برنامه‌های آینده این بخش بررسی شد.

تازه‌ترین وضع مقابله با شیوع ویروس کرونا، عملکرد سال ۹۸ و برنامه‌های سال ۹۹ پایانه میعانات گازی پارس جنوبی در نشستی با حضور مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران به‌صورت ویدئوکنفرانس بررسی شد.

خبر دیگر از شرکت پایانه‌های نفتی ایران نیز مربوط به روال کاری کارکنان این شرکت است. رئیس روابط عمومی این شرکت در این زمینه با بیان اینکه فعالیت کارکنان زیرمجموعه وزارت نفت تابع قوانین و دستورعمل‌های این وزارتخانه است و ساعت کاری کارکنان طبق روال عادی در حال انجام است، افزود: اکنون نیروهای اقماری روزکار ۱۲ ساعت، نیروهای ساکن در جزیره خارک روزانه هشت ساعت و کارکنان  نوبت‌کار نیز طبق برنامه نوبت‌کاری فعالیت دارند.

به گزارش «انرژی امروز» از روابط عمومی شرکت پایانه‌های نفتی ایران، به گفته مهدی باقری، نیروهای ساکن، پنجشنبه، جمعه و روزهای تعطیل نیز سر کار نمی‌روند، یا در صورت تمایل به اضافه‌کاری به فعالیت می‌پردازند. درخصوص نیروهای اقماری نیز که از  استان‌های پرخطر به جزیره خارک می‌آیند براساس بخشنامه ابلاغی وزارت نفت عمل شده‌ است.

رئیس روابط عمومی شرکت پایانه‌های نفتی گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا، فعالیت نیروهای اقماری با هدف کاهش تردد شیفت‌های کاری و استراحت‌های آنان به صورت توافقی و هماهنگی با رئیس مستقیم در مواردی به ۲۰ تا ۲۵ روز افزایش می‌یابد. برای اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی تدابیر لازم در جزیره خارک اندیشیده شده تا از گسترده‌تر شدن دامنه ویروس کرونا جلوگیری شود.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن